środa, 8 stycznia 2014

Wracam, wracam i wrócić nie mogę....

Witajcie kochani!!!!!


Na początku Wszystkim zaglądającym tu mimo mojej nieobecności pragnę życzyć Samych Szczęśliwych Chwil w 2014 Roku. Niech spełnią się Wam wszelkie marzenia i niech Was nie opuszcza wena twórcza!!!!

A u mnie cóż, remont, remont, remont.......
Przed świętami miałam kilka zamówień, udziergałam 3 kolorowe lale, mam nadzieję, że obdarowane dziewczynki były zadowolone z otrzymanych prezentów. Potem była lala na urodziny dla naszej siostrzenicy, która skończyła 2 latka i jeszcze misia pięknisia, która była prezentem dla pewnej dobrej osoby.

Zdjęcia są w starym komputerze ( który odziedziczyła Ola) a mi mikołaj przyniósł laptopika. Ale czasu brak by wszystkie dokumenty poprzenosić ze starego do nowego.

Jutro kochani mam egzamin wewnętrzny na prawo jazdy - to teraz priorytet wśród moich spraw, więc trzymajcie kciuki proszę. Prawko ułatwi mi bardzo życie, bo funkcjonowanie za miastem bez samochodu to koszmar!!!

Bardzo brakuje mi blogowego życia, ale teraz przynajmniej raz na jakis czas mam chwilkę by do Was pozaglądać i popodziwiac Wasze prace, więc jestem pełna nadziei, że to wszystko pomalutku wróci do normy.

A niebawem postaram się Wam moją nową kuchnię, co prawda jeszcze nie całkiem wykończona ale zawsze to duży krok do przodu.

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.
Beata

3 komentarze:

  1. Witaj Beatko jak miło że jesteś żeby nie zapeszać egzaminu wewnętrznego życzę aby poszło wszystko na 100% trzymam kciuki bo to samo przezywałam 7lat temu .A co do twoich prac to nie mogę się doczekać fot ??A miki był sprytny że obdarował cię laptopem.Pa

    OdpowiedzUsuń
  2. powodzenia na egzaminie i wszystkiego dobrego w nowym roku, pozdrawiam cieplutko:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Witaj Beatko! Oby egzamin przebiegł pomyślnie, trzymam kciuki. Pozdrawiam serdecznie. Ewa

    OdpowiedzUsuń