wtorek, 10 czerwca 2014

Thomas and Kate!!!!

Witajcie!!!!

Ostatnie dni pochłonęło ogromne wyzwanie jakiemu postanowiłam sprostac.
W ostatnim poście pokazywałam mojego ulubionego misia, który był do nabycia w naszej ełckiej galerii rękodzieła. I tam właśnie wpadł on w oko pewnej Pani.
Pani złożyła zamówienie na 2 misie .... mają to być tenisiści, mają być prezentem ślubnym (poleciały do Kanady). Lista tego co misie mają mieć była spora, a czasu - na wczoraj. Dlatego tez podjęłyśmy decyzję o przerobieniu misia ulubieńca, gdyż to on miał być pierwowzorem zamówionych misiów.
Naprawdę robiąc tą "młodą parę" wiele się nauczyłam. największy "problem" miałam ze zrobieniem rakiet tenisowych, ale i na to w końcu przyszła wena. Korzystałam z porad blogowych koleżanek jak np zrobić transfer z imieniem, tu pomocą posłużyła mi Elis z bloga Zamiast, jednak papier do transferu nie dotarł na czas i trzeba było szukać innego rozwiązania.
Po kilku poświęconych nocach powstała ta oto para, mam nadzieję, że nowożeńcy będą zaskoczeni takim prezentem i zadowoleni z niego jednocześnie.
Ja nieskromnie powiem, że zadowolona jestem, Pani, która zamawiała też, gdyż w przyszłości ma jeszcze powstać "mały miś" "0)

ależ się rozpisałam, a Wy pewnie czekacie na foteczki "0)


Dobrej, spokojnej nocki Wam wszystkim życzę. Z całego serca dziękuję, że zaglądacie, że słówka bardzo miłe zostawiacie!!!!!
Beata

11 komentarzy:

 1. Przesympatyczna para, udały się, są urocze.

  OdpowiedzUsuń


 2. Dzień dobry,

  reprezentuję stronę ZrobiszToSam.com, polski agregator blogów DIY i rękodzielniczych. Spodobał nam się Twój blog i dlatego chcielibyśmy zaprosić Cię do naszej społeczności bloggerów.

  Nasza strona oferuje Ci darmową promocję bloga oraz możliwość nawiązania kontaktów z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.

  Po więcej szczegółów zapraszam na stronę:
  http://zrobisztosam.com

  Agregator działa na tym samym silniku co najlepszy polski agregator kulinarny "Mikser Kulinarny", ze ZrobiszToSam.com chcemy powtórzyć ten sukces :)

  Zapraszam i pozdrawiam!

  Anita

  OdpowiedzUsuń
 3. wow kochana parka jest boska! NIESAMOWICIE PORADZIŁAS SOBIE Z ZADANIEM!

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne misiaki:) Szkoda, że w http://www.bobonierka.com takowych nie mają..

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne a jakie precyzyjne detale!

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczne są te misie :D urocze i pięknie wykonane;)
  Zapraszam do bezpłatnej promocji bloga na mojej platformie (rejestracja zajmuję chwilę)

  OdpowiedzUsuń
 7. nie znoszę spamować i na ogół tego nie robię, ale dzisiaj chciałam Cię po prostu zaprosić do zgłoszenia do październikowego rozdania, w którym można dostać fajną biżuterię :3 więc zapraszam :*
  www.diymydesign.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Cudowne misie, naprawdę rewelacja. Są urocze i doskonale wykonane, właśnie takich zabawek brakuje współczesnym dzieciom ...

  OdpowiedzUsuń